HASTEK ve KURUTMA

Hastek Ltd. Sti., 60 seneye varan sektörel tecrübe ve plastik konusundaki bilgi birikimi ile 7 Ekim 1998’de İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş amacı Türkiye’de bulunan plastik ürün üreticilerinin doğru teknolojik yatırımlar yapmasına destek olmak ve daima yanlarında olarak üretim verimliliklerini arttırmaktır.  

Kurulduğu günden beri plastik hammadde otomasyonu kapsamında kurutma, taşıma ve dozajlama konusunda faaliyet gösteren Hastek, 20 seneyi aşan bu süreç içinde her türlü plastik prosesi için hammadde kurutma çözümleri üretmiş ve bu konuda dünyanın en önde gelen üreticileri ile çözüm ortaklığı yürütmüştür. 

Plastik kullanılan her türlü sanayide enjeksiyon, ekstrüzyon ve şişirme uygulamaları için tasarruflu ve everimli tekil veya kompleks kurutma sistemleri sunan Hastek kurutma işleminin basit bir konu olmadığını, her uygulama için farklı sistemlerin gerektiğini savunmuştur. Bu amaçla, sektörün bilgilendirilmesi amacı ile HAMMADDEKURUTMA.COM sitesi hazırlanmış ve bir veri bankası olarak kullanıma sunulmuştur.

HASTEK KURUTMA SHOWROOM RESİMLER

         

   

BİLGİ AL!
Makina mı almak istiyorsunuz ?
Biz Sizi Arayalım bilgilendirelim !
TEKLİF AL